Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přerov pro Bartoše

První závod Timeseal MMČR se jel na rychlé a skvěle připravené trati v Přerově.
 
V divizi 6 si vedl nejlépe loňský mistr Tomáš Jánoš, který nedal nikomu šanci. Po skvělé jízdě dojel druhý Jiří Bret, který startoval ve finále až z poslední řady a předvedl skvělou jízdu. Je to po dlouhé době, co tento rychlý jezdec dokončil bez problémů finále. Třetí místo vybojoval Petr Maršálek, kterému se příliš nepovedl start, ale poté se probil až na třetí místo. Čtvrtý dojel Tomáš Handík a pátý Tomáš Hudec.
 
V divizi 1 a 5 nedal nikomu šanci Jan Bartoš, který bez problémů zvítězil. Druhé místo vybojoval s Fordem Focus po Ladislavu Brožkovi autokrosový nováček Dušan Horčička a třetí dojel Miroslav Neuman, který má auto po Zděnku Antonym. Smůlu měl Martin Svoboda, který píchnul kolo a Stanislav Horáček, který si po souboji s Neumanem poškodil vůz.
 
V Junior buggy nedali nikomu šanci bratři Kupcovi, kteří zbytek pole porazili rozdílem třídy. Zvítězil Radomír před Karlem, který vítězství mladšímu bratrovi daroval v posledním kole. S velkým odstupem dojel třetí Matyáš Zeman, který na víc neměl nárok. Čtvrté místo vybojoval Maďar Szabo a pátý dojel Rus Děmkin.
 
V šestnáctistovkách zvítězil po skvělé jízdě naprosto zaslouženě Ondřej Musil. Druhý dojel loňský mistr Vít Nosálek a třetí dojel domácí Ladislav Hanák. Ten se zdržel ve druhé zatáčce po startu, kde na mokré trati trefil mez a propadl se na čtvrté místo. O druhé místo po celé finále sváděli boj Nosálek ze Svobodou a později Hanák. Nepopulární čtvrté místo zbylo na Jiřího Svobodu. Po skvělé jízdě dojel při své premiéře se šestnáctistovkou Marek Sekanina.
 
Ve čtyřlitrech zvítězil Petr Bartoš s Fordem. Druhý dojel překvapivě Roman Kalvoda s Mitsubishi, který všechny mile překvapil. Až třetí dojel Jan Smrž. Ten v úvodu finále vedl, ale po kontaktu s Bartošem si poškodil vůz a dojel „až“ třetí. Čtvrtý dojel Tadeáš Staněk s Tatrou a pátý Jaroslav Hošek, který se zde představil s Mitsubishi.
 
Druhý závod se jede už o tomto víkendu v Nové Pace.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář